Polska, Stanisław Tomkowicz, 1930

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 22:13:40
320769
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Stanisław Tomkowicz, 1930, Warszawa, Aw: Głowa stanisława Tomkowicza w lewo, STANISŁAWOWI - TOMKOWICZOWI - MCMXXX, Rw: Dwie postacie siedzące przy balustradzie, w tle widoczny zamek, na odle sygnatura K.HUKAN, na obrzeżu znak mennicy i punca srebra, medal projektu Karola Hukana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 55.2 mm, 84.34 g
Literatura: Strzałkowski 682

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość przebić: 32
Ilość odsłon: 308

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  980 zł
4)  620 zł
5)  360 zł
6)  250 zł
7)  220 zł
8)  210 zł