Polska, medal – Józef Haller, 1919

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 22:12:40
320829
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal – Józef Haller, 1919, Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura Ant. Madeyski / Paryż 1919, w otoku JENERAŁ JÓZEF HALLER, Rw: Szereg żołnierzy w lewo, z proporcem, w tle samolot, niżej w trzech wierszach: WOJSKO POLSKIE WE FRANCYJ MCMCVII— MCMXIX, na obrzeżu punca i BRONZE, medal projektu Antoniego Madeyskiego
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 47.0 mm, 45.84 g, zapiłowania krawędzi, liczne uderzenia i zarysowania
Literatura: Chomyn 457, Strzałkowski 457 (RR)

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 191

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  155 zł
4)  145 zł
5)  135 zł
6)  30 zł