Polska, Bene Merenti, 1996

Polska, Bene Merenti, 1996

Polska, Bene Merenti, 1996

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 22:22:20
323330
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, Bene Merenti, 1996, Warszawa, Aw: Półpostać papieża, niżej herb papieski, • BENE MERENTI •, Rw: Herb Uniwersytetu Jagiellońskiego i Andegawenów na tle kluczy papieskich, PONTIFICIA ACADEMIA THEOLOGICA CRACOVIENSIS, medal projektu Czesława Dźwigaja
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 59.7 mm, 86.03 g, nakład 2 sztuki
Literatura: MMP 96/16, Nestorowicz 871, Paszkowycz 20/96

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 96

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  230 zł
4)  210 zł
5)  150 zł
6)  65 zł
7)  60 zł