Polska, 25-lecie konsekracji kościoła p.w. Krzyża Świętego w Warszawie-Jelonkach, 1993

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 22:20:20
323339
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, 25-lecie konsekracji kościoła p.w. Krzyża Świętego w Warszawie-Jelonkach, 1993, Warszawa, Aw: Papież obejmujący kardynała Wyszyńskiego, SŁUDZY - MARYI, Rw: Fasada kościoła na tle wschodzącego słońca, niżej szarfa na której 1968–1993, 25-LECIE KONSEKRACJI KOŚCIOŁA PODW. KRZYŻA ŚWIĘTEGO, medal projektu Alfreda Kózki
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 69.8 mm, 106.00 g, nakład 300 sztuk, miejscowa patyna
Literatura: Grabowski 0875, MMP 93/248, Nestorowicz 829, Paszkowycz 35/93

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 77

1)  180 zł
2)  180 zł
3)  70 zł
4)  36 zł
5)  32 zł
6)  30 zł