Zakończenie: 06-05-2021 20:00 ÷ 22:09
Francja, medal z serii książąt Lotaryngii (kopia galwaniczna), I poł. XVIII w. (oryginał)
320892
Aw: Popiersie Fryderyka I w prawo, FREDERICVS • I • DE • ... | III+ |
38 zł szac. 60 zł 144 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, medal na pamiątkę konsekracji kościoła Notre-Dame-de-Compassion w Paryżu, 1846
320886
Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura BORREL, FERDINAND PHIL... | III |
36 zł szac. 20 zł 209 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, medal pamiątkowy, 1982
320893
Aw: Panorama miasta Suhl z 1740 roku, wyżej herb miasta i... | I/I- |
— start 24 zł 81 wyświetleń |
0 | zakończona |