Niemcy, medal pamiątkowy, 1982

Rozpoczęcie: 26-04-2021 18:00
Zakończenie: 06-05-2021 21:45:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:45:20
320893
Opis: Niemcy - Niemiecka Republika Demokratyczna (1949–1990), medal pamiątkowy, 1982, Aw: Panorama miasta Suhl z 1740 roku, wyżej herb miasta i SUHL UM 1740, w odcinku FG • NUMISMATIK SUHL / IX. KMA / 1982, Rw: Widok budynku mennicy w Schleusingen, STÄNDIGE AUSSTELLUNG: / 350 JAHRE MÜNZENPRAGUNGEN / HENNEBERGER GRAFEN / IM SCHLOSS / BERTHOLDSBURG, LETZTE HENNEBERGER MÜNZSTÄTTE IN SCHLEUSINGEN / ANNO 1555, na dole sygnatura J.E.H. KÖNIG F.
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź, 44.3 mm, 32.56 g

Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 81