Francja, medal z serii książąt Lotaryngii (kopia galwaniczna), I poł. XVIII w. (oryginał)

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:43:00
320892
Opis: Francja, medal z serii książąt Lotaryngii (kopia galwaniczna), I poł. XVIII w. (oryginał), Nancy (oryginał), Aw: Popiersie Fryderyka I w prawo, FREDERICVS • I • DE • BITCH • D. G • DVX • LOTH • ET • MARCHIO, Rw: Popiersie Wierzchosławy Ludmiły Piastówny w lewo, niżej sygnatura SV., LVDOMILLA • POLONICA • DVCISSA • LOTH • ET • MARCHIONISS, medal autorstwa Ferdinanda de Saint-Urbain
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 45.9 mm, 28.62 g
Literatura: H-Cz. 4798 (oryginał - tam w brązie)

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 144

1)  38 zł
2)  36 zł