Francja, medal na pamiątkę konsekracji kościoła Notre-Dame-de-Compassion w Paryżu, 1846

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:44:00
320886
Opis: Francja - Ludwik Filip I (1830–1848), medal na pamiątkę konsekracji kościoła Notre-Dame-de-Compassion w Paryżu, 1846, Paryż, Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura BORREL, FERDINAND PHILIPPE LOUIS C.H.DUC D'ORLEANS, Rw: Kościół Notre-Dame-de-Compassion w Paryżu, CHAPELLE SAINT FERDINAND / SOUS LINVOCATION DE NOTRE DAME / DE LA COMPASSION, niżej ELEVEE A LA MEMOIRE / DU DUC D'ORLEANS / PRINCE ROYAL / NAUGUREE LE 11 JUIL. / 1834., z boków sygnatura BORREL 1846., na rancie punca i JUIVRE, kościół został wybudowany w miejscu śmierci księcia Ferdynanda Filipa Orleańskiego
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 26.4 mm, 10.58 g, patyna

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 101

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  30 zł
4)  20 zł
5)  14 zł
6)  12 zł