Zakończenie: 06-05-2021 20:00 ÷ 22:09
Francja, medal, 1845
322664
Aw: Popiersia Childeberta i Ultragoty w lewo, na odcięciu... | I/I- |
220 zł szac. 250 zł 179 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal na pamiątkę śmierci Marii Antoniny, 1793
320853
Aw: Popiersie Marii Antoniny w lewo, niżej sygnatura STIE... | II/II- |
230 zł szac. 150 zł 233 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Francja, medal z serii książąt Lotaryngii (kopia galwaniczna), I poł. XVIII w. (oryginał)
320892
Aw: Popiersie Fryderyka I w prawo, FREDERICVS • I • DE • ... | III+ |
38 zł szac. 60 zł 144 wyświetleń |
2 | zakończona |