Francja, medal na pamiątkę śmierci Marii Antoniny, 1793

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:43:20
320853
Opis: Francja - Ludwik XVI (1774–1793), medal na pamiątkę śmierci Marii Antoniny, 1793, Aw: Popiersie Marii Antoniny w lewo, niżej sygnatura STIERLE, MARIA ANTONINA FRANKREICHS UNGLÜCKLICHSTE KŒNIGINN., Rw: Postać kobieca oparta o urnę na postumencie, przy postumencie szpada i rozbita tarcza z herbem Francji, WEH! JEDE THRÆNE WIRD EIN FLUCH DEN ENKELN!, w odcinku DER VOLKSWUTH / GEOPFERT D: 16 OCT: / 1793
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 35.0 mm, 14.45 g, lekko przetarte tło

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 187

1)  230 zł
2)  230 zł
3)  175 zł
4)  155 zł
5)  125 zł
6)  120 zł
7)  90 zł