Zakończenie: 05-11-2020 20:00 ÷ 22:39
Czechosłowacja, 85. rocznica urodzin Tomasza Garrique Masaryka, 1935
311631
Aw: Popiersie w prawo, TOMAS G• - MASARYK, Rw: 7 III 18-5... | II- |
65 zł szac. 75 zł 89 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Kanada, medal z okazji wizyty Jana Pawła II w Kanadzie, w roku 1984
311666
Aw: Półpostać papieża w lewo z uniesioną ręką ku górze, w... | I |
60 zł szac. 100 zł 88 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Śląsk, medal na pamiątkę zdobycia Świdnicy, 1758
311732
Aw: Władca na koniu w lewo, po lewej Geryon, poniżej 2 kl... | III/IV |
55 zł szac. 80 zł 163 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal pamiątkowy
311633
Aw: Popiersie Jezusa Chrystusa na wprost, wokół Oko Opatr... | III+ |
50 zł szac. 30 zł 138 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, plakieta z okazji 25-lecia Narodowego Banku Polskiego, 1970
311723
Aw: Orzeł, niżej XXV / NARODOWY•BANK•POLSKI / 1945 1970, ... | I |
50 zł szac. 80 zł 397 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Karol Beyer, 1965
311644
Aw: Popiersie Beyera trzy czwarte w prawo i napis: KAROL ... | I/I- |
48 zł szac. 40 zł 184 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, 1973
311639
Aw: Popiersie Mikołaja Kopernika, z boków MCDLXXIII - MDX... | I/I- |
44 zł szac. 40 zł 118 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal ślubny, 2020
311729
Aw: Matka Boska Częstochowska, z Dzieciątkiem, KRÓLOWO PO... | I |
40 zł szac. 40 zł 169 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal patriotyczny, sygnowany HOSAEUS, 1916
311622
Aw: Klęcząca w prawo kobieta trzymająca w prawej dłoni pu... | III+ |
36 zł szac. 30 zł 129 wyświetleń |
2 | zakończona | |
311648
Aw: Popiersie Mikołaja Kopernika lekko w lewo, Rw: Konwal... | I |
36 zł szac. 40 zł 413 wyświetleń |
4 | zakończona |