Polska, denar

Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 2 800 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 21:14:00
311618
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec (1138–1146), denar, Aw: Książe na tronie z mieczem w dłoni, obok stojący giermek podający jabłko królewskie, + VIOZDLΛVS; Rw: Rycerz walczacy z lwem
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.9 mm, 0.65 g, ciemna patyna
Literatura: Frynas P.7.1, Gum-H. 82, Gum-P. 59, Kop. 49a (R2), Str. 40, Such. XI/XII w. XVI/1

Cena końcowa: 2 800 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1266

1)  2 800 zł
2)  2 700 zł
3)  2 300 zł
4)  2 100 zł
5)  1 550 zł
6)  1 500 zł
7)  1 450 zł
8)  1 350 zł
9)  720 zł
10)  700 zł
11)  680 zł
12)  660 zł
13)  640 zł
14)  600 zł