Niemcy, medal pamiątkowy

Niemcy, medal pamiątkowy

Niemcy, medal pamiątkowy

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 22:23:20
311633
Opis: Niemcy - XIX wiek, medal pamiątkowy, Aw: Popiersie Jezusa Chrystusa na wprost, wokół Oko Opatrzności, krzyż, Gołebica, gwiazda, Rw: DAS WORT / WARD FLEISCH / UND / WOHNETE UNTER UNS / UND / WIR SAHEN / SEINE / HERRLICHKEIT / EV. IOH. CAP. 1. V. 14., niżej sygnatura G. LOOS DIR. VOIGT F.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 42.4 mm, 42.69 g, patyna

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 141

1)  50 zł
2)  50 zł
3)  30 zł
4)  28 zł