Polska, Karol Beyer, 1965

Polska, Karol Beyer, 1965

Polska, Karol Beyer, 1965

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 22:31:40
311644
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Karol Beyer, 1965, Warszawa, Aw: Popiersie Beyera trzy czwarte w prawo i napis: KAROL BEYER poziomo: ZAŁOŻYCIEL WTN, u góry mała syrenka z mieczem, Rw: W odcinku u góry widok Starówki Warszawskiej i napis poziomy: W 120 LECIE ZAŁOŻENIA WARSZAWSKIEGO TOWARZYSTWA NU- MIZMATYCZNEGO, NUMIZMATYCY POLSCY 1965, medal projektu Macieja Szańkowskiego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 59.5 mm, 81.81 g, patyna
Literatura: Paszkowycz 6/65, MMP 65/133

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 183

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  34 zł
4)  26 zł
5)  24 zł