Niemcy, medal patriotyczny, sygnowany HOSAEUS, 1916

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 22:23:40
311622
Opis: Niemcy - I Wojna Światowa (1914–1918), medal patriotyczny, sygnowany HOSAEUS, 1916, Aw: Klęcząca w prawo kobieta trzymająca w prawej dłoni pudełko z biżuterią, a w lewej łańcuszek z zawieszką, IN EISERNER ZEIT, na dole 1916, Rw: Wieniec pod napisem, GOLD / GAB ICH ZUR / WEHR EISEN / NAHM ICH ZUR / EHR
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: żelazo, 42.7 mm, 25.25 g, medal w obejmie z agrafką

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 128

1)  36 zł
2)  34 zł