Aukcja online

pokaż wszystko
Papiery wartościowe, banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 26-10-2020 18:00
Zakończenie: 05-11-2020 20:00 ÷ 22:39
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Francja, medal z serii władcy Francji - Filip III, 1837
Francja, medal z serii władcy Francji - Filip III, 1837
311962
Aw: Popiersie władcy w prawo, na nim sygnatura CAQUÉ F 18...
I-

290 zł

szac. 200 zł

176 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal, 1709 - wybite w epoce w cynie
Polska, medal, 1709 - wybite w epoce w cynie
311730
autorstwa Heinricha Paula Groskurta, wybity z okazji zjaz...
III/III-

290 zł

szac. 100 zł

242 wyświetleń

7 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 210
Cesarstwo Rzymskie, denar, 210
311819
Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, SEVERVS ...
II-

280 zł

szac. 125 zł

282 wyświetleń

11 zakończona
Polska, 200. rocznica odsieczy wiedeńskiej, 1883
Polska, 200. rocznica odsieczy wiedeńskiej, 1883
311629
Aw: Głowa Jana III Sobieskiego w prawo, w wieńcu laurowym...
II-/III+

280 zł

szac. 150 zł

370 wyświetleń

7 zakończona
Polska, ort, 1622
Polska, ort, 1622
311988
na awersie końcówka napisu PRV M
II-/III+

270 zł

szac. 150 zł

227 wyświetleń

11 zakończona
Polska, grosz, 1784 EB
Polska, grosz, 1784 EB
311952
korona wysoko nad monogramem
III+

270 zł

szac. 50 zł

215 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 500 złotych, 28.02.1919
Polska, 500 złotych, 28.02.1919
308594
seria A, numeracja 4499963
I/I-

260 zł

szac. 120 zł

231 wyświetleń

7 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne
Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne
311854
na wewnętrznej stronie litery ΘY
III

260 zł

szac. 50 zł

164 wyświetleń

6 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 218-222
Cesarstwo Rzymskie, denar, 218-222
311815
Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP ANTO...
I-

260 zł

szac. 250 zł

305 wyświetleń

8 zakończona
Polska, półgrosz litewski, 1557
Polska, półgrosz litewski, 1557
311711
końcówki napisów LI / LITVA, rzadszy wariant z odwróconą ...
III

260 zł

szac. 80 zł

199 wyświetleń

9 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.