Zakończenie: 05-11-2020 20:00 ÷ 22:39
Francja, medal z serii władcy Francji - Filip III, 1837
311962
Aw: Popiersie władcy w prawo, na nim sygnatura CAQUÉ F 18... | I- |
290 zł szac. 200 zł 176 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal, 1709 - wybite w epoce w cynie
311730
autorstwa Heinricha Paula Groskurta, wybity z okazji zjaz... | III/III- |
290 zł szac. 100 zł 242 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 210
311819
Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, SEVERVS ... | II- |
280 zł szac. 125 zł 282 wyświetleń |
11 | zakończona | |
Polska, 200. rocznica odsieczy wiedeńskiej, 1883
311629
Aw: Głowa Jana III Sobieskiego w prawo, w wieńcu laurowym... | II-/III+ |
280 zł szac. 150 zł 370 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, ort, 1622
311988
na awersie końcówka napisu PRV M | II-/III+ |
270 zł szac. 150 zł 227 wyświetleń |
11 | zakończona | |
Polska, grosz, 1784 EB
311952
korona wysoko nad monogramem | III+ |
270 zł szac. 50 zł 215 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 500 złotych, 28.02.1919
308594
seria A, numeracja 4499963 | I/I- |
260 zł szac. 120 zł 231 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne
311854
na wewnętrznej stronie litery ΘY | III |
260 zł szac. 50 zł 164 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 218-222
311815
Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP ANTO... | I- |
260 zł szac. 250 zł 305 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, półgrosz litewski, 1557
311711
końcówki napisów LI / LITVA, rzadszy wariant z odwróconą ... | III |
260 zł szac. 80 zł 199 wyświetleń |
9 | zakończona |