Polska, 200. rocznica odsieczy wiedeńskiej, 1883

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 22:27:20
311629
Opis: Polska - XIX wiek - Galicja, 200. rocznica odsieczy wiedeńskiej, 1883, Aw: Głowa Jana III Sobieskiego w prawo, w wieńcu laurowym, niżej sygnatura WACŁAW GŁOWACKI, JAN III SOBIESKI KRÓL POLSKI CHRZESCIAŃSTWA OBROŃCA 1683; Rw: Ukoronowana tarcza z herbami trzech narodów, wokoło PAMIĄTKA OBCHODU OSWOBODZENIA WIEDNIA 12-GO WRZEŚ. 1883, medal projektu Wacława Głowackiego
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 37.8 mm, 24.73 g, cztery nacięcia wzdłuż obrzeża
Literatura: H-Cz. 7996 (ale srebro)

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 370

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  165 zł
4)  155 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  90 zł