Francja, medal z serii władcy Francji - Filip III, 1837

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 22:22:20
311962
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Filip III, 1837, Aw: Popiersie władcy w prawo, na nim sygnatura CAQUÉ F 1837, wokół PHILIPPE III DIT LE - HARDI ROI DE FRANCS., Rw: PHILIPPE III DIT LE HARDI. / 45EME. ROI. / FILS AINE DE LOUS IX / NÉ 1245. / ROI 1270. / TREVE AVEC TUNIS 1270. / RÉUNION DU COMTE DE TOULOUSE / A LA COURONNE 1271. / LETTRES D ANOBLISSEMENT 1272. / REVOLTE ET CHATIMENT / DE ROGER BERNARD 1272. / REMISE DU COMTAT VENAISSIN / AU PAPE 1274. / PAIX AVEC ĽANGLETERRE 1279. / GUERRE AVEC PIERRE III / ROI D'ARAGON 1285. / MORT 1285.
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 51.8 mm, 67.66 g

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 172

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  200 zł
4)  195 zł