Polska, medal Insurekcja Kościuszkowska, 1982

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 22:38:40
307021
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal Insurekcja Kościuszkowska, 1982, Warszawa, Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki w prawo, przed nim szturmujący kawalerzysta i kosynierzy, z lewej sygnatura J. markiewicz-n., u góry INSUREKCJA / KOŚCIUSZKOWSKA / 1794; Rw: Kosy, na których biało-czerwony proporzec z Orłem i na pisem CAŁOŚĆ / RÓWNOŚĆ / NIEPODLEGŁOŚĆ, na dole PTAiN•WARSZAWA•1982, medal projektu J. Markiewicza-Nieszcza
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 69.9 mm, 124.89 g
Literatura: Paszkowycz 37/82, MMP 82/547

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 145

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  24 zł