Włochy, piastra = 120 grana, 1857

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 22:31:40
309734
Opis: Włochy - Królestwo Sycylii i Neapolu - Ferdynand II 1830-1859, piastra = 120 grana, 1857, Neapol
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 833, uszkodzenia na rantach
Literatura: Pagani 223

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 119

1)  150 zł