Watykan (Państwo Kościelne), 1/2 piastry, 1708 (VIII rok)
Zakończenie: 01-10-2020 22:31:00
310154
Opis: | Watykan (Państwo Kościelne) - Klemens XI 1700-1721, 1/2 piastry, 1708 (VIII rok), Rzym, Aw: Tarcza herbowa i napis wokoło, Rw: W wieńcu napis FIAT PAX / IN VIRTVTE / TVA |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 15.77 g, patyna, pęknięta na obrzeżu, ale bardzo ładna |
Literatura: | Berman 2389, Muntoni 54 |
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 99