Rosja, rubel, 1913 (В•С)

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rosja, rubel, 1913 (В•С)

Rosja, rubel, 1913 (В•С)

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 21:46:00
309732
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1913 (В•С), Petersburg, 300-lecie panowania dynastii Romanowych
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: płytki stempel, piękny, patyna
Literatura: Bitkin 335, Kazakov 453

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 330

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  680 zł
4)  540 zł
5)  520 zł
6)  470 zł
7)  450 zł
8)  450 zł
9)  390 zł
10)  380 zł
11)  370 zł
12)  360 zł