Niemcy, talar, 1772 EDC

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, talar, 1772 EDC

Niemcy, talar, 1772 EDC

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 21:42:00
310148
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August III 1763-1806, talar, 1772 EDC, Drezno
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.04 g, patyna, bardzo ładny
Literatura: Dav. 2690, Schnee 1073, Kahnt 1074

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 178

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  860 zł