Niemcy, talar koronacyjny (Vereinstaler), 1861 A

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 21:41:20
310152
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm I 1861-1888, talar koronacyjny (Vereinstaler), 1861 A, Berlin
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: stara patyna, piękna moneta w pudełku firmy PCGS 289585.64/39141544 z oceną MS64
Literatura: AKS 116, Dav. 778, Thun 265

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 166

1)  600 zł