Austria, 1 floren, 1878
Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Austria, 1 floren, 1878
Cena wylicytowana: 85 zł
308203
Opis: |
Austria - Franciszek Józef I 1848-1916, 1 floren, 1878, Wiedeń |
Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Herinek 578 |
Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 150
1) 85 zł
2) 80 zł
3) 60 zł
4) 50 zł
5) 50 zł
min |