Austria, 3 krajcary, 1629

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Austria, 3 krajcary, 1629

Austria, 3 krajcary, 1629

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 21:29:40
310074
Opis: Austria - Ferdynand II 1619-1637, 3 krajcary, 1629, Wiedeń, DG R - I na awersie
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Herinek 1046

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 337

1)  34 zł
2)  32 zł