Austria, 3 krajcary, 1626
Zakończenie: 01-10-2020 21:28:00
Austria, 3 krajcary, 1626
310068
Opis: | Austria - Ferdynand II 1619-1637, 3 krajcary, 1626, Graz, duże popiersie władcy |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
Literatura: | Herinek 1081 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 98