Austria, 3 krajcary, 1625

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Austria, 3 krajcary, 1625

Austria, 3 krajcary, 1625

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 21:27:20
310066
Opis: Austria - Ferdynand II 1619-1637, 3 krajcary, 1625, Graz, BVR STYRIAE na rewersie
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: charakterystyczne, dla monet bitych z walca, wygięcie krążka, delikatna patyna
Literatura: Herinek 1078b

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 165

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  44 zł
4)  42 zł