Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1624

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 21:21:00
310051
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1624, Królewiec, popiersie księcia w płaszczu elektorskim, podwójny znak menniczy kończy napis na awersie
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Shatalin GW24-5

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 239

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  155 zł
4)  125 zł
5)  120 zł
6)  115 zł
7)  110 zł
8)  105 zł
9)  100 zł
10)  95 zł
11)  90 zł