Polska, półgrosz, 1768 G

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, półgrosz, 1768 G

Polska, półgrosz, 1768 G

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:52:40
309722
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, półgrosz, 1768 G, Kraków, wariant ze średnim monogramem i bez kropki po dacie
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: nierównomierna patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 2.d1, Plage 14, Plage-miedź 15

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 170

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  280 zł
5)  150 zł
6)  110 zł