Polska, złotówka (4 grosze), 1767 FS

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:50:40
310135
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, złotówka (4 grosze), 1767 FS, Warszawa, data rozstawiona nieco szerzej
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: justowana, patyna, blask menniczy na monecie
Literatura: Parchimowicz SAP 19.b1, Plage 276

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 480

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  400 zł
4)  380 zł
5)  300 zł
6)  290 zł
7)  280 zł
8)  260 zł
9)  240 zł
10)  220 zł
11)  210 zł
12)  190 zł
13)  180 zł