Polska, ort, 1668 TLB

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, ort, 1668 TLB

Polska, ort, 1668 TLB

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:46:40
310049
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, ort, 1668 TLB, Bydgoszcz, herb Ślepowron pod popiersiem, ozdobniki po bokach tarczy herbowej
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa, ciemna patyna na monecie
Literatura: Kop. 1774, Tyszkiewicz 1.50 mk

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 176

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  180 zł
5)  165 zł