Polska, kopiejka, bez daty (1610-1612)

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:42:20
306245
Opis: Polska - Władysław IV Waza 1633-1648 - jako car Rosji, kopiejka, bez daty (1610-1612), Moskwa, Aw: Św. Jerzy z włócznią na koniu w prawo; Rw: Poziomo zapisana legenda w pięciu wierszach
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.45 g, ciemna patyna
Literatura: Kop. 10544 (R3), Tyszkiewicz 3 mk, ГКХ 320

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 163

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  80 zł
6)  65 zł