Polska, ort, 1624

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:39:20
310108
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1624, Gdańsk, końcówka napisu na awersie PR, data przebita z 1623 roku
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, nieco rzadszy wariant z dwukropkiem po PR
Literatura: Shatalin GD24a-1 (R)

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 225

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  240 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  190 zł
7)  185 zł
8)  145 zł
9)  140 zł
10)  135 zł
11)  120 zł