Polska, szóstak, 1626

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, szóstak, 1626

Polska, szóstak, 1626

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:34:40
310103
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szóstak, 1626, Kraków, data na rewersie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, bardzo ładny
Literatura: Kop. 1264, Kopicki (ZIIIW) 924

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 161

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  70 zł
5)  50 zł