Polska, ort, 1622

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:29:00
306175
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, końcówka napisu PRVS M, odmiana z Pogonią bez miecza
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin BD22-37 (R)

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 137

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  125 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  95 zł