Polska, ort, 1622

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:28:40
310137
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, wyjątkowo rzadka odmiana z końcówką PVS M
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin BD22-10 (R6)

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 497

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 150 zł
4)  720 zł
5)  680 zł
6)  400 zł
7)  380 zł
8)  320 zł
9)  310 zł
10)  300 zł