Polska, półgrosz, 1547

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, półgrosz, 1547

Polska, półgrosz, 1547

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:25:40
310125
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, półgrosz, 1547, Wilno, końcówki napisów LI / LITVA, wariant z jednym pionowym pasem na zadzie konia
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA32-10

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 151

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  38 zł