Polska, kwartnik ruski

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, kwartnik ruski

Polska, kwartnik ruski

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:23:40
310139
Opis: Polska - Kazimierz III Wielki 1333-1370, kwartnik ruski, Aw: Ukoronowana litera K w rozecie, wokoło [REGIS POLONIE K]; Rw: Lew kroczący w lewo, wokoło MONETA DOI RVCSIE K
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.2 mm, 1.32 g, awers niewyraźnie wybity, patyna
Literatura: Frynas P.12.18 (R), Крижанівський 1, Kop. 3047 (R5), Gum-H. 367, Gum-P. 481

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 272

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  820 zł
4)  700 zł
5)  390 zł
6)  380 zł
7)  370 zł
8)  360 zł