Polska, denar, 1146-1157

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, denar, 1146-1157

Polska, denar, 1146-1157

Cena wylicytowana: 1 400 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:21:40
306243
Opis: Polska - Bolesław IV Kędzierzawy 1146-1173, denar, 1146-1157, Aw: Książę z mieczem na tronie, BOLEZLAVS; Rw: Głowa w prostokątnej ramce, S ADALBERTVS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.5 mm, 0.45 g, patyna, czytelny egzemplarz
Literatura: Str. 51, Such. XIX/1, Frynas P.8.1, Gum.H. 88, Kop. 54 (R3)

Cena końcowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 353

1)  1 400 zł
2)  1 350 zł
3)  1 050 zł
4)  1 000 zł
5)  760 zł
6)  740 zł
7)  700 zł
8)  420 zł
9)  380 zł
10)  370 zł
11)  360 zł