Słowianie, naśladownictwo denara krzyżowego, X/XI w.

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:20:00
310269
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo denara krzyżowego, X/XI w., Aw: Kapliczka, pseudolegenda, Rw: Krzyż, pseudolegenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.4 mm, 1.44 g

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 340

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  280 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  150 zł
7)  140 zł
8)  90 zł
9)  60 zł
10)  50 zł
11)  48 zł
12)  46 zł