Niderlandy, grosz, bez daty (1340-1343)

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:18:40
309714
Opis: Niderlandy - Flandria - Ludwik I 1322-1346, grosz, bez daty (1340-1343), Gandawa (Gent), Aw: Krzyż, w podwójnym otoku: LVDOVIC COMES / +BnDICTV SIT nOME ..., Rw: Lew kroczący w lewo, +MOnETA FLAnD', w otoku lew i jedenaście liści
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.57 g, rysy na awersie, ciemna patyna
Literatura: Boudeau 2220

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 221

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  180 zł