Litwa, WĄTPLIWA ORYGINALNOŚĆ - pieniądz (denar), 1436-1440

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 21-09-2020 18:00
Zakończenie: 01-10-2020 20:18:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:18:20
310118
Opis: Litwa - Witold 1392-1430, WĄTPLIWA ORYGINALNOŚĆ - pieniądz (denar), 1436-1440, Kijów, kontrmarka Kolumny Gedymina z czterema kulkami w polu, wybita na monecie tatarskiej
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: srebro, 17.4 mm, 1.29 g, delikatnie podgięta, patyna
Literatura: Huletski 2632

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 0 zł
Ilość odsłon: 297