Francja, louis d'or, 1786 T

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Francja, louis d'or, 1786 T

Francja, louis d'or, 1786 T

Cena wylicytowana: 2 800 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:16:20
310090
Opis: Francja - Ludwik XVI 1774-1793, louis d'or, 1786 T, Nantes
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto 7.69 g, miejscowa patyna, minimalnie justowany, ale pięknie zachowany
Literatura: Fr. 475, Duplessy 1707, Gadoury 361

Cena końcowa: 2 800 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 482

1)  2 800 zł
2)  2 700 zł
3)  2 500 zł
4)  2 000 zł
5)  1 950 zł
6)  1 850 zł
7)  1 800 zł