wydawnictwa polskie, zestaw 3 książek

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:15:00
310243
Opis: wydawnictwa polskie, zestaw 3 książek, w skład zestawu wchodzi: Katalog monet polskich powierzonych do sprzedania księgarni antykwarskiej B. Bolcewicza w Warszawie, Saski plac Nr. 5, Warszawa 1895, 36 stron, brak przedniej okładki, kilka ostatnich stron oddarte; Katalog monet polskich i z Polską styczność mających od czasów najdawniejszych do roku 1795, Warszawa 1900, 94 strony, w tekście zaznaczenia i dopiski ołówkiem, ; Антикварный и Нумизматическiй Магазинь Б. Больцевичь вь Варшавь, Каталогь Монеть, Варшава 1903, 15 stron, oprawa kartonowa, w tekście zaznaczenia ołówkiem i uzupełnienia z katalogu Wittyga
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: razem 3 sztuki, naddarcia, w każdej stempel własnościowy Stanisława Jarzębowskiego

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 195

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  280 zł
4)  195 zł
5)  55 zł
6)  36 zł
7)  34 zł
8)  30 zł