wydawnictwa polskie, K. W. – Błędne drogi w zbieraniu numizmatów polskich, Kraków 1896, odbitka..

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:14:20
310248
Opis: wydawnictwa polskie, K. W. – Błędne drogi w zbieraniu numizmatów polskich, Kraków 1896, odbitka z nr. 2 Wiadomości Numizmatyczno-Archologicznych
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: 72 strony, część stron luźna

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 128

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  36 zł
4)  26 zł
5)  18 zł
6)  16 zł
7)  8 zł