wydawnictwa polskie, zestaw 4 publikacji

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:14:00
310250
Opis: wydawnictwa polskie, zestaw 4 publikacji, w skład zestawu wchodzą: Zapiski numizmatyczne, rocznik II, zeszyt 3, Kraków, styczeń 1885, 48 stron + 2 tablice, pierwsza i ostatnia kara luźne, nieco krótsze od pozostałych; Chmiel Adam – Cechy miasta Kazimierza, Kraków 1899, odbitka z nr. 2 i 3 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologicznych, 10 stron, brak stron 5-6, nierozcięte; Z-cki W. – Pierwsza inflacja w Polsce (Monety hebrajskie Mieszka III), Naokoło świata, nr 92, 1931, 8 szp.; Suchodolski Stanisław, Czeskie wpływy na wyobrażenia polskich monet we wczesnym średniowieczu, Wiadomości Numizmatyczne, z. 3-4, 1962 (nadbitka), str. 199-218, na pierwszej stronie dedykacja od autora dla St. Jarzębowskiego
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: razem, 4 sztuki

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 101

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  18 zł