wydawnictwa polskie, Chomyn Igor – Katalog plakiet, medalionów i medali polskich i z Polską zwi..

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:11:20
309844
Opis: wydawnictwa polskie, Chomyn Igor – Katalog plakiet, medalionów i medali polskich i z Polską związanych w Lwowskiej Narodowej Galerii Sztuki, tom 1 i 2, Warszawa 2015
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 608 i 559 stron, format A4, twarda oprawa, dwujęzyczny (polsko-ukraiński), bogato ilustrowany opis zbioru (1245 pozycji) plakiet, medali i medalionów Lwowskiej Narodowej Galerii Sztuki, rzadka i cenna publikacja, ładnie zachowana, łącznie dwie książki

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 244

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  410 zł
4)  350 zł
5)  300 zł