wydawnictwa polskie, Terlecki Władysław – Mennica Warszawska 1765-1965, Ossolineum 1970
Zakończenie: 01-10-2020 20:10:00
309862
Opis: | wydawnictwa polskie, Terlecki Władysław – Mennica Warszawska 1765-1965, Ossolineum 1970 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 287 stron formatu B5, oprawa kartonowa ze skrzydełkami, bogate opracowanie dziejów mennicy warszawskiej, bardzo ładnie zachowane |
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 219