wydawnictwa polskie, Terlecki Władysław – Mennica Warszawska 1765-1965, Ossolineum 1970

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:10:00
309862
Opis: wydawnictwa polskie, Terlecki Władysław – Mennica Warszawska 1765-1965, Ossolineum 1970
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 287 stron formatu B5, oprawa kartonowa ze skrzydełkami, bogate opracowanie dziejów mennicy warszawskiej, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 201

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  60 zł
4)  55 zł
5)  48 zł
6)  46 zł