wydawnictwa polskie, Białkowski Andrzej – Mennictwo Rosji XVII–XVIII w.; Warszawa 1983

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:08:20
309860
Opis: wydawnictwa polskie, Białkowski Andrzej – Mennictwo Rosji XVII–XVIII w.; Warszawa 1983
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 230 stron tekstu, blisko 50 tablic i 20 tabel, format około A5, w kartonowej oprawie, dodatkowo cennik (stan na 1983 rok), ładnie zachowane

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 127

1)  36 zł
2)  34 zł